uaped.com

Перейти к содержимому

Главное меню

СЛОВНИКИ ТА ХРЕСТОМАТІЇКРАЙНІКОВ ЕДУАРД ВЛАДИСЛАВОВИЧ
кандидат психологічних наук, доцент


Психологія розвитку
словник-довідник

  У пропонованому читачеві Словнику викладені різноманітні (часом суперечливі) теорії, що пояснюють феномен психічного розвитку людини в онтогенезі. Автор ухиляється від власних оцінок щодо істинності тієї чи іншої теоретичної побудови. Його завдання Ғ представити читачеві розмаїття класичних та сучасних концепцій.
  Оскільки вагома частка досліджень психології розвитку стосуються власне розвитку дитини (а терміни ―психологія розвитку‖ та ―вікова психологія‖ часто асоціюються з дитячою психологією), у додатку, розміщеному у кінці книги, наведені прийняті у США Етичні стандарти дослідження дітей. Автор сподівається, що незабаром з
являться аналогічні вітчизняні стандарти.КРАЙНІКОВ ЕДУАРД ВЛАДИСЛАВОВИЧ
кандидат психологічних наук, доцент

ГЕРОНТОЛОГІЯ
СЛОВНИК-ДОВІДНИК

  Це перший в українській науці словник-довідник, присвячений широкій проблематиці старіння і старості. У його трьох частинах («Терміни», «Персоналії», «Заклади, організації, видання та документи геронтологічного спрямування») охоплені біологічні, фізіологічні, психологічні, соціологічні та інші аспекти зазначених феноменів. Книга призначена для фахівців, діяльність яких пов’язана з особами старших вікових груп, а також студентів медичних спеціальностей та спеціальностей «психологія», «соціальна робота».

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню