25.10.20

Перейти к содержимому

Главное меню

ЗАХОДИ

UKR

RUS

ENG

Вельмишановні колеги!

Редакція Міжнародного наукового журналу "Socialization & Human Development: International Scientific Journal" рада повідомити вам, що з 2019 року підготовка журналу «Socialization & Human Development» до публікації на платформі Open Journal System / PKP v.3.1.2.4 здійснюється під патронатом Української асоціації психології розвитку та освіти, кафедри психології розвитку факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Інституту психології Університету Щецина, Польща.
Ми горді тим, що кожен випуск журналу готує інтернаціональна команда фахівців у царині педагогіки та психології: https://shdisj.com/index.php/shdisj/about/editorialTeam

Ми вдячні авторам статей, які розмістили результати своїх наукових досліджень у першому номері нашого журналу і запрошуємо до продовження співпраці на ниві розвою різних галузей психологічного та педагогічного знання.
Ми відкриті для подальшої публікації наукового доробку усіх, хто зацікавлений представити свої наукові досягнення до уваги широкої наукової громадськості, яка представляє різноманітні наукові інституції, галузі психології та педагогіки, як з України, так й інших країн світу.
Користуючись нагодою, повідомляємо про оголошення прийому статей до№ 1 зарік. Очікуємо на ваші статті до 01 березня 2020року, опублікування номеру - до 01 07.2020року.
Просимо дотримуватись вимог до оформлення статей, розміщених за наступним посиланням: https://shdisj.com/index.php/shdisj/information/authors
Кожній публікації буде присвоєно індивідуальний код DOI.
За додатковою інформацією ознайомтесь, будь ласка, на сайті журналу: https://shdisj.com/index.php/shdisj/index
З повагою, редакція наукового журналу
"Socialization & Human Development: International Scientific Journal"   

Назад к содержимому | Назад к главному меню